Sørvågen Skole Kontakpersoner

Kontakt informasjon for nøkkelpersonell på Sørvågen Skole

Sørvågen Skole Kontaktpersoner
Stilling Navn Tlf nr E-post
Rektor Bjørn Olav Laksosnes 98017235 Bjorn.Olav.Laksosnes@moskenes.kommune.no
Inspektør/ ass.rektor Hege Paulsen 98017205 Hege.Paulsen@moskenes.kommune.no
Kontorfullmektig Reidun Sæthre 98017210 Reidun.Saethre@moskenes.kommune.no
Teamleder 1-4 Marthine TIlrum 47626664 Marthine.Tilrum@moskenes.kommune.no
Teamleder 5-7 Magnus Lillebø 41308957 Magnus.Lillebo@moskenes.kommune.no
Teamleder 8-10 Torbjørn Berge 41494526 Torbjorn.Valestrand.Berge@moskenes.kommune.no